3 units - One 1 BR, one 2 BR, one 3 BR unit - produces $1400 monthly all on 1 acre with option to buy additional 16 acres for additional cost. *land not sold separately. All info subject to verification.
This property is not currently displayed as for sale or rent on Zillow. This may be different from what's on other websites or public sources.
